Scroll to top

ΒΡΑΔΙΑ ΧΟΡΟΥ 2018


arive_team - 02/07/2018 - 0 comments

ΒΡΑΔΙΑ ΧΟΡΟΥ 2018

Δελτίο τύπου

Την Τετάρτη 27 Ιουνίου πραγματοποιήθηκαν στο κατάμεστο Δημοτικό Θέατρο Νάουσας οι δύο παραστάσεις της Ευξείνου Λέσχης Ποντίων Νάουσας, με τίτλο «Βραδιά Χορού». Αρχικά τον λόγο έλαβε, για να χαιρετήσει την εκδήλωση, ο πρόεδρος Φανιάδης Φώτης, ο οποίος αναφέρθηκε στις ευρύτερες δράσεις του συλλόγου αλλά και στην σημασία των τμημάτων χορού όσον αφορά την εξωστρέφεια και την γενικότερη ανάπτυξη του πολιτιστικού βεληνεκούς του σωματείου. Έπειτα, την σκυτάλη έλαβαν οι περίπου 140 μαθητές και μαθήτριες των τμημάτων, οι οποίοι παρουσίασαν ένα ποικίλο πρόγραμμα το οποίο περιελάμβανε χορογραφίες κλασικού και σύγχρονου μπαλέτου, character, hip hop και salsa. Η εκδήλωση έκλεισε με την απονομή των αντίστοιχων αναμνηστικών στους διδάσκοντες Μπράτση Χριστίνα, Αναστασιάδου Γαλήνη, Χατζηνώτα Γιώργο και στην μαθήτρια Μαλάκη Σοφία, η οποία ολοκλήρωσε φέτος την φοίτηση της στη σχολή μπαλέτου του συλλόγου.

ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΘΗΤΩΝ

 

 

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ:

Βασιλείου Μαρία, Γιατζιτζοπούλου Σταυρούλα, Δάγγα Σοφία, Δάμτσιου Κρυσταλλία, Θεοδοσιάδου Ελευθερία, Καραντώνη Κατερίνα, Κατσούλη Βάια, Κελεσίδου Ιωσηφίνα, Κολυπέτρη Ασπασία, Μαυρουδή Φωτεινή, Νόλη Αιμιλία, Παπά Αθανασία, Παπαιωάννου Μαρία, Πατράλη Ελευθερία, Πολάκη Φαίη, Σουρλάμτα Βασιλική, Τεπερίδου Ειρήνη, Τέσσα Νικολέτα, Τζιάτζιου Βάσια, Φανιάδου Ευαγγελία, Φανιάδου Χρυσάνθη, Χριστοπούλου Ραφαηλία

 

PRE PRIMARY:

Αλαφίνα Καλυψώ, Αμπάρη Δωροθέα, Δημητρίου Γεωργία, Ευθυμιάδου Θεοφανία, Ζήκου Ελένη, Ζιάννη Δάφνη, Ιορδανίδου Μάγδα, Κοκκοφειάδου Κατερίνα, Λέσι Έγλα, Μπεσλίκα Δήμητρα, Παπαδοπούλου Σταυρήλια, Παπαπαράσχου Σοφία, Τάνη Μαρία, Τσακίρη Ίρια, Τσιάκου Μαρία

 

GRADE 1:

Αντιφάκου Έλενα, Ιωαννίδου Ρόζα, Κερμινιώτη Ελισάβετ, Μητσιάνη Ραφαέλα, Μπασιούρη Εβίτα, Σεριάδου Αρετή, Σιώπη Μαρία, Τζαλίλη Γεωργία, Τζέπου Κατερίνα, Τίμη Κατερίνα, Χ”ιωαννίδου Νίκη, Χ”ιωάννου Μαρία, Ψωμά Γεωργία

 

GRADE 2:

Βισαρίου Μαρκέλλα, Βογιατζή Υρώ, Γιτοπούλου Παναγιώτα, Διάκογλου Αντωνία, Εμβαλωματή Ευθυμία, Εμβαλωματής Δημήτρης, Καπετανοπούλου Θεοφανία, Καπετανοπούλου Χαρούλα, Κασάπη Ιωάννα, Κωνσταντινίδη Αρίστη, Κώστα Ελένη, Μίσχου Μαργαρίτα, Μπιλιούρη Λουκία, Παπαμιχαήλ Ξένια, Πολίτη Θεοδώρα, Ράπτη Κων/να, Σουρλάμτα Ελεάννα, Φανάρα Μαρία, Φελαχίδου Άννα

 

GRADE 3:

Δημητρίου Έλενα, Ζουράρη Μαίρη, Θεοδωροπούλου Μαριλίτα, Κατσούλη Σταυρούλα, Κουτσογιάννη Έλενα, Μέσκου Δωροθέα, Μπόσκου Ιωάννα, Οικονόμου Δέσποινα, Παπαιωάννου Δέσποινα, Παπαστόικα Θάλεια, Πασχούλα Κάτια, Τσάγκα-Γρίβα Μαριάννα, Τσαρνούχα Δήμητρα, Φραγκότση Αργυρώ

 

INTERMEDIATE FOUNDATION:

Δημητριάδου Νικολέτα, Κάγκα Έλενα, Μάρα Αφροδίτη, Μισιρλή Λουίζα, Μπέρσου Σοφία, Τοπούζη Κων/να, Τρύφων Ευθαλία, Φραγγοπούλου Νικολέτα, Χιλλ Άννα

 

INTERMEDIATE:

Βισαρίου Πέννυ, Βογιατζόγλου Ελπίδα, Γιαννούλη Αλίκη, Γιόκαλα Ολυμπία, Λαφάρα Αφροδίτη, Λαφάρα Μαρία, Μαλάκη Σοφία, Μητσιάνη Ελισάβετ, Μισιρλή Ελένη, Μπαρμπαρούση Ελένη, Μπιλιούρη Μαρία, Νίκου Νατάσα, Τοπούζη Μαντιάνα, Σιμήνου Αφροδίτη, Χατζηστυλλή Ανθή

 

HIP HOP 1:

Βογιατζόγλου Σοφία, Δάιου Τριανταφυλλιά, Ευθυμίου Κατερίνα, Λεσάι Μαρκέλλα, Μαλτανίδου Κων/να, Σιταρίδου Έλενα, Στανίσης Γιώργος, Τατάτση Αναστασία, Τζουραλή Ζήνα, Τσαβδαρλή Μαριάνθη, Φανιάδου Έλενα, Φραγκοτσινού Ανδρονίκη

 

HIP HOP 2:

Βογιατζόγλου Ελπίδα, Γιαννακίδου Αφροδίτη, Γιαννούλη Αλίκη, Γιόκαλα Ολυμπία, Λαφάρα Μαρία, Μπιλιούρη Μαρία, Νταβόρα Εύα, Σιμήνου Αφροδίτη

 

SALSA:

Αδαμίδου Ευδοξία, Αντωνιάδου Έλενα, Γεωργακόπουλος Νίκος, Κατεργιαννάκη Αρετή, Κοσμά Δανάη, Μητσιάνης Χρήστος, Νίκου Νατάσα, Τρικαλοπούλου Ελευθερία, Τσέγκος Νίκος, Χατζηνώτας Γιώργος

Related posts